čtvrtek 24. ledna 2013

Chléb s růžovými ořechy

v podstatě stejnou dobu, jakou příprava chleba u nás trvá - tj. asi 36hod.. takovou má u nás i životnost. Chutná a ač velmi zasytí.. tak si ho člověk rád dá 3x denně.. asi to také znáte..
tento chléb se od jiných liší tedy přidáním lehce posekaných růžových vlašských ořechů a ořechové pasty. Pasta vznikne rozemletím hrsti ořechů, přidáním dvou lžic medu, dvou lžiček soli a já tentokrát použila i kyšku. ale jde to i bez ní jen s vodou nebo syrovátkou..
stejný postup jako u chleba bramborového - kvásek vedený natřikrát přes noc. další den zpracování a vykynutí těsta, večerní pečení..
chleba byl dobrý.. příště ale přidám ještě více ořechů!
5 komentářů:

 1. Speedy speed keys help it become effortless to alter the belt pace or treadmill incline while you might be
  within the go, and two bottle holders are within just
  straightforward achieve so you can pack h2o or sports activities beverages and swig as you jog.


  My web site :: bowflex selecttech 552

  OdpovědětVymazat
 2. One more key to recollect is usually that work
  outs requiring you to maneuver your entire body through place are improved than pushing excess weight.


  My web blog - getfitnstrong.com

  OdpovědětVymazat
 3. The farther absent that you are the more pressure you place on the back again and shoulders.  Here is my weblog ... mouse click the up coming webpage

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat

Díky za váš názor.. sdílení

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...